Drużyna z Dźwierzut zgarnęła Puchar

2018-03-17 09:03:13 (ost. akt: 2018-03-17 09:06:18)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

Do rywalizacji w Turnieju Halowej Piłki Siatkowej rozgrywanym w Świętajnie przystąpiło pięć drużyn z terenu powiatu szczycieńskiego. Po zaciętych rozgrywkach najlepsza drużyną okazała się
Dnia 10 marca w Świętajnie odbył się Turniej Halowej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Gminę Świętajno, Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie i Gimnazjum im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Świętajnie.
Do sportowych zmagań przystąpiło pięć drużyn z terenu powiatu szczycieńskiego.Drużyny przywitała Wójt Gminy Świętajno Pani Alicja Kołakowska życząc wszystkim zawodnikom sportowych wrażeń i zdrowej rywalizacji. Zawody odbyły się systemem kołowym, potocznie zwanym „każdy z każdym”.
Rozgrywane spotkania dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. Turniej rozgrywany był na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair – play w jakim rozgrywane były zawody. Drużyny oprócz pucharów otrzymały słodki upominek od organizatorów z okazji Dnia Mężczyzn.
Pierwsze miejsce zdecydwanie należało do zawodników z Dźwierzut, tuż za nimi uplasowała się drużyna ze Świętajna, trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Rozóg, czwarte z Jedwabna a piąte przypadło drużynie ze Szczytna.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5