Wójt Gminy Świętajno zaprasza na bezpłatne szkolenia. Daj sobie szansę!

2019-03-06 14:15:29 (ost. akt: 2019-03-06 14:56:08)   Artykuł sponsorowany
Wójt Gminy Świętajno zaprasza dorosłych mieszkańców Gminy na bezpłatne szkolenia cyfrowe w ramach projektu „Ja w Internecie”. Daj sobie szansę i naucz się korzystać z możliwości internetu!
Projekt "Ja w internecie" to cykl bezpłatnych szkoleń, mających na celu naukę bezpiecznego korzystania z internetu oraz pokazania jak przydaje się on w prowadzeniu własnego biznesu, poszukiwaniu pracy i codziennym życiu.

W ramach projektu zapraszamy Państwa na szkolenia w 7 modułach tematycznych do wyboru:
- Rodzic w Internecie,
- Moje finanse i transakcje w sieci,
- Rolnik w sieci,
- Mój biznes w sieci,
- Działam w sieciach społecznościowych,
- Tworzę własną stronę internetową (blog),
- Kultura w sieci.

Celem programu jest między innymi zwiększenie dostępu mieszkańców do kultury, edukacji i informacji z legalnych źródeł oraz przygotowanie uczestników do korzystania z usług publicznych online (np. załatwianie spraw urzędowych, składanie wniosków o dopłaty dla rolników czy 500+), poruszania się w portalach społecznościowych. Dla bardziej zaawansowanych cenne będą umiejętności tworzenia stron internetowych, wykorzystywania internetu we własnym biznesie czy wiedza pozwalająca chronić dzieci przed niepożądanymi treściami.
Ja w Internecie, czyli kto?

Mogą zgłaszać się wszystkie osoby, które ukończyły 25 lat.

Czas szkolenia: 12 godzin na 1 moduł (rozłożone na 2 - 3 dni w zależności od potrzeb). Dni i godziny szkolenia zostaną dopasowane do potrzeb uczestników. Szkolenia będą prowadzone do 30 czerwca 2019r.

Przypominamy, iż do udziału w szkoleniach będą kwalifikowały się wyłącznie osoby, które złożyły formularz rekrutacyjny. W/w formularz jest dostępny na stronie internetowej www.swietajno.pl, u sołtysów oraz w siedzibie Urzędu Gminy Świętajno.

"Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa"

	https://m.wm.pl/2019/03/orig/plakat-wersja-jpg-grey-rdc-01-534381.jpg

https://m.wm.pl/2019/03/orig/plakat-wersja-jpg-white-rdc-01-534382.jpg


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5