II Odjazdowy bibliotekarz - rajd rowerowy

2016-05-11 21:35:14 (ost. akt: 2016-05-11 21:45:59)
B-CIiK ponownie przyłącza się do Ogólnopolskiej akcji "Odjazdowego Bibliotekarza". II Odjazdowy Bibliotekarz w Starych Juchach - 2016 na trasie Stare Juchy - Gorłówko odbędzie się 14 maja o godz. 11:00.
Tym razem łączymy siły i w ramach współpracy z Nieformalną Grupą "Step by step", która otrzymała dofinansowanie na realizację przedsięwzięcia Warmia Mazury Lokalnie 2016 - "Step by step- next step" startujemy z B-CIiK.

Później przewidziany jest postój nad rzeką w parku owadów. Tam wymieniamy się książkami, uczestnicy otrzymają też zakładki do książek Odjazdowego Bibliotekarza 2016. Meta znajduje się w "Dolinie Zabaw" Gorłówko - Plac Zabaw. W programie także: kalambury, konkursy z nagrodami, kurs pieszej pomocy, zumba oraz ognisko na zakończenie rajdu.

Każdy uczestnik w ramach bookcrossing-u przynosi ze sobą książkę, którą zostawi w biblioteczce w parku owadów, a w zamian wybierze inną. Uwaga: Zachęcamy do ubrania się w coś pomarańczowego, lub odblaskowego. Jeśli mamy korzystajmy z gadżetów odblaskowych.
Szczegóły i zasady uczestnictwa w Rajdzie oraz karty do pobrania znajdują się na stronie www.stare-juchy.pl
Marta Słuchocka

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5