Niezapomniany Dzień Kobiet

2016-03-12 10:20:00 (ost. akt: 2016-03-12 10:23:09)

Autor zdjęcia: A. Milewski

8 marca w Bibliotece Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy spotkały się Panie, młodsze i starsze, aby uczcić ich święto.
Przy wejściu Panie zostały przywitane kwiatami i lampką szampana, a uroczystoć otworzyli Panowie: Dyrektor Biblioteki Radosław Nowacki oraz Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Piela. Złożyli obecnym życzenia.

Tak rozpoczęło się świętowanie Dnia Kobiet w B- CIiK Stare Juchy. DJ Fantazja przeprowadził mnóstwo ciekawych konkursów. Asp. sztab. Tomasz Karwowski zaprezentował szybki kurs samoobrony na prowadzącym. Za manekina treningowego użył DJ Fantazja, a zastosowane techniki były bardzo skuteczne!

Wizyta u kosmetyczki, fryzjera, masaż, wypad na kręgle czy do kawiarni lub profesjonalna sesja zdjęciowa to jedne z licznych nagród, które można było tego wieczoru wygrać. Każda z uczestniczek mogła skorzystać z darmowego masażu rąk.

Na zakończenie seans filmowy - francuska komedia pt. "Za jakie grzechy dobry"
I. Malinowska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5