Śmiertelny wypadek w Rybnie, dwie osoby zginęły na miejscu. Tragiczny początek tygodnia na Warmii i Mazurach [ZDJĘCIA]

2023-08-21 08:16:59(ost. akt: 2023-08-21 09:41:01)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KPP Mrągowo

Dziś (poniedziałek 21 sierpnia) kilka minut przed godz. 7 rano w Rybnie (pow. mrągowski) strażacy zostali wezwani do wypadku, w którym jak się później okazało, zginęły dwie osoby.
Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że autem podróżowały trzy osoby. Służby, które pierwsze przybyły na miejsce zdarzenia od razu rozpoznały, że jedna z nich nie żyje.

Życie drugiej osoby było zagrożone, więc ratownicy od razu rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową, jednak jej życia nie udało się uratować. Trzecia osoba, która podróżowała autem została jedynie powierzchownie ranna.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca auta na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunku panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas po czym uderzył w przydrożne drzewo. Niestety dwie osoby nie żyją. Trzecia osoba podróżująca autem została przytomna przetransportowana do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora — przekazuje nam mł. asp. Paulina Karo z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie.

Karol Grosz

Fot. KPP Mrągowo

Fot. KPP Mrągowo

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5