Dzień Mamy i Taty w przedszkolu "Słoneczko"

2015-05-29 13:05:07(ost. akt: 2015-05-29 13:08:50)

Autor zdjęcia: arciwum Przedszkola Słoneczko

Dzieci z grupy "Misie" wraz ze swoimi rodzicami świętowali Dzień Mamy i Taty. Maluchy śpiewały rodzicom piosenki i recytowały wiersze, chcąc w ten sposób wyrazić jak bardzo ich kochają. Oczywiście rodzice zostali też obdarowani pięknymi laurkami, specjalnie na tę okazję przygotowanymi.
Mamusie i tatusiowie mogli także obejrzeć swoje podobizny, które wcześniej namalowały ich pociechy, co wzbudziło wiele radości i uśmiechów, gdyż "Misie", które są dziećmi czteroletnimi odwzorowały postacie swych rodziców dość zabawnie. Spotkanie pełne było roześmianych twarzyczek dzieci, ale także szczęśliwych rodziców, którzy mogli podziwiać występy swoich milusińskich. Atmosfera towrzysząca uroczystości była bardzo ciepła, pełna radości a także wzruszeń. Całość zakończyły słodkie niespodzianki przygotowane przez Panią Dyrektor. Spotkania takie nie tylko integrują rodzićów ze środowiskiem przedszkolnym, ale przede wszystkim uczą dzieci, że mama i tata to najważniejsze osoby w naszym życiu i winniśmy im miłośc oraz szacunek.
Edyta Kania

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5