Spełniło się ich marzenie o wyjeździe do Gdyni

2015-05-26 11:30:29(ost. akt: 2015-05-26 11:47:36)
Uczestnicy wycieczki

Uczestnicy wycieczki

Autor zdjęcia: Archiwum

Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Warpunach udały się na wycieczkę do Gdyni. Tam zwiedziły Centrum Nauki Eksperyment, Oceanarium i oczywiście Oliwskie ZOO.
Dnia 15 maja odbyła się wycieczka szkolna klas 1-3 szkoły podstawowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach do Gdyni.
Wycieczka obfitowała w wiele wrażeń i atrakcji. Dzieci były w Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, gdzie połączyły naukę poprzez zabawę poznając ciekawe zjawiska nas otaczające. W Oceanarium poznały wspaniałe okazy ryb i zwierząt morskich pływających w Gdyńskim akwarium. Na koniec wycieczki dzieci zwiedziły Oliwskie Zoo i poznały między innymi takie zwierzęta jak słonie, kangury, wielbłądy, oraz wiele innych ciekawych gatunków zwierząt, najbardziej podobały im się małpy, które bardzo popisywały się przed dziećmi. Wszystkim dzieciom dopisywały humory oraz były zadowolone z atrakcji które zobaczyły podczas wycieczki.

Wszystkie dzieci serdecznie dziękują sponsorom dzięki którym odbyła się wycieczka: Sławomirowi Prusaczykowi - Przewozy Turystyczne w Mrągowie, wójtowi gminy Sorkwity Józefowi Maciejewskiemu oraz Alfredowi Siwikowi z Siwik Intertrade. Sp. z.o.o.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5