Od pierwszej bramki Fala płynęła do celu

2015-04-23 10:05:50(ost. akt: 2015-04-23 11:14:56)
Fala Warpuny pokonała Redutę Bisztynek 2:0

Fala Warpuny pokonała Redutę Bisztynek 2:0

Za nami inauguracja piłkarskich rozgrywek klasy A. Wicelider rundy jesiennej Fala Warpuny gościła na swoim stadionie Redutę Bisztynek.
Od początku pojedynek był bardzo zacięty, twardy i wyrównany. 34 minuta, to chwila, na którą czekali liczni, wierni kibice. Konrad Gorczyca i 1:0 dla Fali. Od tego momentu mimo różnych sytuacji Fala płynęła do celu. Kolejny gol Marcina Paszkowskiego uspokoił zespół, który pewnie 2:0 dowiózł do końcowego gwizdka arbitra.
Na pochwałę zasługuje cały zespół, oraz gorąca, pyszna herbata Teresy Smolińskiej, szkoda, że bez dopingu.
Miłym akcentem było wręczenie piłki przed meczem dla zespołu Fala Warpuny przez wójta gminy Sorkwity Józefa Maciejewskiego (podobno zaczarowana, zawsze wpada jeden raz więcej do bramki przeciwnika) i to wystarczy.
Czekamy na IV Ligę.
Fala Warpuny wystąpiła w składzie: Gadomski Łukasz, Wójcik Jacek, Dudkowski Seweryn, Paszkowski Marcin, Wójcik Bartłomiej, Wójcik Daniel, Nowicki Paweł, Trzciński Wojciech, Gorczyca Konrad, Bieluń Paweł, Borowski Krystian, Kurta Łukasz, Piotrowski Piotr. Trener- Piec Tomasz.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5