Znamy terminy zaległych spotkań Łyny Sępopol i Victorii Bartoszyce w klasie okręgowej

2020-11-03 13:26:50 (ost. akt: 2020-11-03 13:36:08)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Zagrożenie epidemiczne raz na jakiś czas powoduje, że piłkarskie mecze trzeba odwoływać. Runda jesienna powoli zbliża się ku końcowi, więc drużyny wykorzystują dostępne terminy, by rozgrywać zaległe spotkania.
W grupie 3 A klasy, która już zakończyła rundę jesienną, Granica Bezledy rozegrała w ostatni weekend zaległy mecz z Tempem Ramsowo Wipsowo (wygrała go 2:0), a w sobotę 7 listopada czeka ją wyjazdowe spotkanie z prowadzącym w tabeli Leśnikiem Nowe Ramuki.

W tym samym czasie inna nasza drużyna grająca w grupie 3, KS Wojciechy, zmierzy się na stadionie w Bezledach z Burzą Słupy.

Terminy swoich zaległych meczów poznała też Łyna Sępopol. W środę 11 listopada, w dniu Święta Niepodległości, jej piłkarze będą podejmowali w derbach powiatu Victorię Bartoszyce (g. 13). Natomiast wyjazdowy mecz z Wilczkiem Wilkowo, który miał odbyć się w ostatni weekend, zaplanowano na 28 listopada.

Przypominamy, że ze względu na sytuację epidemiczną w całym kraju, wszystkie imprezy sportowe odbywają się bez udziału publiczności.

kwk

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5