Łyna będzie obchodziła swoje 70-lecie. W programie dwa mecze towarzyskie

2018-06-07 12:05:06 (ost. akt: 2018-06-21 09:09:04)
Łyna Sępopol

Łyna Sępopol

Na 22 i 23 czerwca zaplanowane zostały obchody 70-lecia LKS Łyna Sępopol. Przewidują one dwa mecze towarzyskie, które zostaną rozegrane w sobotę.
Obchody 70-lecia rozpoczną się piątkową mszą w sępopolskim kościele (g. 18). Nabożeństwo zostanie odprawione w intencji sportowców, działaczy i kibiców.

W sobotę organizatorzy zapraszają wszystkich na stadion. O g. 13.30 rozpocznie się tam mecz oldbojów Łyny i Victorii Bartoszyce. Na murawie pojawią się dawni zawodnicy obu drużyn, nawet z reprezentacyjną przeszłością. Trenerami gospodarzy będą Bogusław Bartoszewicz i Krzysztof Lis, gości poprowadzi Marek Ignatowski, a funkcję kierowników pełnić będą Krzysztof Milczarek i Tadeusz Pulik.


Po spotkaniu oldbojów na murawę wyjdą obecne drużyny Łyny i Victorii (g. 15), grające w klasie okręgowej. Warunkiem rozegrania tego meczu będzie jednak uniknięcie przez zespół z Bartoszyc baraży o utrzymanie w lidze.

Sobota to także uroczysta gala. Ją również zaplanowano na stadionie. Rozpocznie się o g. 17.30, a podczas niej wręczone zostaną okolicznościowe odznaczenia.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5