Zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo

2017-01-04 10:14:20 (ost. akt: 2017-01-04 10:27:39)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Bez poważniejszych obrażeń ciała wyszli z osobowego daewoo kierująca i pasażer. Kierująca autem 54-letnia mieszkanka Sępopola z nieustalonych przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Trafiła na obserwację do szpitala. Była trzeźwa.
- Wczoraj (3 stycznia) tuż przed południem, na ul. Wojska Polskiego w Sępopolu kierująca samochodem osobowym daewoo 54-letnia kobieta, z nieustalonych przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła samochodem w przydrożne drzewo - informuje mł. asp. Beata Patecka z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach

W samochodzie poza kierującą nim mieszkanką Sępopola był tak że pasażer. Nie odniósł obrażeń ciała. Kierująca trafiła do szpitala na obserwację. Była trzeźwa.

- Policjanci wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia w ramach prowadzonego w tej sprawie postępowania. Samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym - dodaje Beata Patecka.

and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5