Łyna Sępopol uzupełniła zarząd. Klub ma teraz nowego prezesa

2016-12-09 10:08:21 (ost. akt: 2016-12-12 07:00:29)
Łyna Sępopol

Łyna Sępopol

W Sępopolu odbyło się walne zebranie sprawozdawcze LKS Łyna Sępopol. Jednym z punktów obrad było uzupełnienie składu zarządu. Uczyniono to, po czym ten przydzielił poszczególnym osobom nowe funkcje.
Zebranie przyciągnęło do świetlicy OSP ponad 30 członków klubu. Podczas walnego dokonano m.in. korekt w klubowym statucie oraz przeprowadzono wybory uzupełniające do zarządu po rezygnacji Czesława Sekity z funkcji prezesa. Na wakujące miejsce "wskoczył" Jan Sydor.

W uzupełnionym już składzie zarząd przydzielił nowe funkcje. I tak: prezesem został Edmund Oleszkiewicz, wiceprezesem ds. organizacyjnych Grzegorz Mucha, wiceprezesem ds. sportowych Marian Olszewski, sekretarzem Stefan Pyrcz, a skarbnikiem Grzegorz Jarzynka. Zarząd uzupełniają Marek Dobrzyński oraz wspomniany wcześniej Sydor.

— Najpilniejsze zadanie do zrealizowania, jakie stoi przed nami, to poprawa warunków socjalnych w klubowym budynku. Chodzi o jego remont oraz jak najszybsze uruchomienie ogrzewania co — powiedział nowy prezes Łyny Edmund Oleszkiewicz.

Walne zebranie podjęło także uchwałę o nadaniu tytułu Honorowego Członka Klubu Andrzejowi Krzysztofowi Kucharskiemu.

Choć mamy już ostatnie dni 2016 roku, zebranie poświęcone było omówieniu roku wcześniejszego.

— Powodem były przedłużające się prace nad statutem. Zdecydowaliśmy już jednak, że walne zebranie sprawozdawcze za 2016 rok odbędzie się na koniec sezonu 2016/2017. I podobnie ma być w kolejnych latach — powiedział Oleszkiewicz.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5