21. kolejka okręgówki: Łyna Sępopol — Orlęta Rema Reszel

2016-04-14 11:39:54 (ost. akt: 2016-04-14 11:49:04)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W 21. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Łyna Sępopol będzie podejmowała 16 kwietnia liderujące Orlęta Rema Reszel. Początek sobotniego meczu o g. 16.
W poprzedniej kolejce Łyna zagrała znakomite spotkanie i wysoko pokonała na wyjeździe Polonię Lidzbark Warmiński. Teraz więc dobrze byłoby podtrzymać taką formę w spotkaniu u siebie, ale to będzie arcytrudne zadanie.

Do Sępopola przyjadą bowiem prowadzące w tabeli i celujące w awans do IV ligi Orlęta. Stopień trudności zwiększa również fakt, iż w tym sezonie reszelanie jeszcze nie przegrali na boisku rywala: wygrali osiem spotkań, a dwa zremisowali (bramki 31:9).

Ale Łyna u siebie też prezentuje się przyzwoicie. Z dziesięciu spotkań przegrała tylko dwa, po cztery razy wygrywając i remisując (bramki 21:17).

W poprzedniej rundzie piłkarze z Sępopola przegrali z Orlętami 0:1. Wiosną z kolei z drużyną z Reszla mierzyły się już dwa inne kluby z naszego powiatu: Granica Bezledy zremisowała na wyjeździe, a Victoria Bartoszyce przegrała z liderem u siebie. Teraz czas na zwycięstwo naszego zespołu? Oby!

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5