Mieszkańcy gminy Sępopol zwiedzili stolicę

2015-03-17 07:36:59 (ost. akt: 2015-03-17 07:59:11)

Autor zdjęcia: Ola Dać

Mieszkańcy gminy Sępopol zwiedzili sejm i senat oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Mieli też okazję zrobić zakupy. Wycieczkę zorganizował im radny sejmiku województwa Adam Ołdakowski.
Czytaj e-wydanie Mieszkańcy gminy Sępopol 14 marca 2015 r. pojechali do Warszawy. Wyjazd zorganizował Adam Ołdakowski, radny sejmiku województwa, który wcielił się na miejscu w rolę przewodnika.

Do stolicy wyruszyły dwa autorkary. Jeden dla mieszkańców Dzietrzychowa, Lwowca, Gierkin oraz Masun, natomiast drugi był przeznaczony dla osób ze Stopek oraz Sępopola. Wyjazd był bezpłatny. Zapisy prowadzili sołtysi.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego, a także Sejm i Senat. Po zwiedzaniu każdy mógł zrobić zakupy w Galerii Arkadii. Z wyjazdu nie tylko byli zadowoleni mieszkańcy gminy Sępopol, ale także organizatorzy.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5