Znęcali się nad rodziną. Dostali areszty

2015-09-13 12:48:55(ost. akt: 2015-09-13 12:52:30)
Zdjęcie jest lustracją do tekstu

Zdjęcie jest lustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum wm.pl

Do policyjnego aresztu trafił 32-letni mieszkaniec Rynu. Grzegorz Ś. Wszczął awanturę ze swoją matką, podczas której groził jej oraz niszczył wyposażenie mieszkania.
Okazało się że mężczyzna miał wystawiony przez Sąd Rejonowy w Giżycku nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego za przestępstwo znęcania się nad rodziną. Teraz 32-latek najbliższe 8 miesięcy spędzi za kratami. O kolejnym dwumiesięcznym areszcie zadecydował giżycki Sąd Rejonowy, tym razem wobec 47-latka. Jak ustalili policjanci, Jarosław W. od kilkunastu miesięcy znęcał się nad swoją siostrzenicą i matką. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić sprawcy zarzut i go odizolować od pokrzywdzonych najbliższych. Podejrzanemu może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jarosław W. został zatrzymany w minioną środę po tym, jak ponownie wszczął awanturę z siostrzenicą i matką. 47-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego od kilkunastu miesięcy znęcał się nad rodziną. Mężczyzna najczęściej będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał swoich najbliższych, niszczył wyposażenie domu. Ponadto, jak ustalili policjanci sprawca miał popychać, szarpać oraz grozić pozbawieniem życia swojej matce.
W piątek na podstawie zgromadzonego materiału Sąd Rejonowy w Giżycku wobec Jarosława W. zastosował tymczasowy areszt. Teraz 47-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w izolacji.

Natomiast wczoraj około godziny 16.00 oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał informację o awanturze, do której miało dojść w jednym z ryńskich mieszkań. Policjanci będący na miejscu ustalili, że 32-letni Grzegorz Ś. będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę ze swoją matką. Był agresywny, groził kobiecie i niszczył wyposażenie mieszkania. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że mężczyzna ma wystawiony przez Sąd Rejonowy w Giżycku nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. 32-latek ma już na swoim koncie przestępstwo znęcania się nad rodziną.
Teraz mężczyzna najbliższe 8 miesięcy spędzi za kratami. Za przestępstwo znęcania się Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolność.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Mazurka #1814320 | 89.229.*.* 14 wrz 2015 12:37

  Miszka z mamusią i jeszcze znęca się wyciągając swoje ohydne leniwe łapy ! i niszczy to czego matka może dorobiła się z wielkim trudem ! i takiego zwierza chcecie nazwać nieudacznikiem ? Nieeeeeeeeeeeeeeee! to jest leniwy bandzior ! egoista ! pasożyt! To jest zwierzar na dwóch kopytach! brak mi słów! Dlaczego nie ma u nas ośrodków przymusowej pracy? a w więzieniu delikwent ma wczasy !! na nasz koszt ! , a jeszcze dla synka mamusia paczuszkę uszykuje !! TO JEST CHORE !!

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. BOKS #1814029 | 89.229.*.* 13 wrz 2015 18:25

   Do kamieniołomów z nimi brawo Policja.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. ew #1813903 | 92.210.*.* 13 wrz 2015 14:29

   Stare konie,a mieszkaja z mamusia,co za niedolectwo,bo jak nazwac takiego faceta....cipa?

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

  2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5