Nadszedł czas podsumowań

2019-09-14 12:00:00 (ost. akt: 2019-09-13 09:05:30)
Sezon letni 2019 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie jak co roku okazał się aktywny. Na początku wakacji odbyło się uroczyste otwarcie nowo wyremontowanej plaży nad Jeziorem Zarybinek.
Całość imprezy uświetnił koncert zespołu SHANTAŻ – z piosenką pod żaglami. Podczas imprezy uruchomiono działający od zeszłego roku wodny plac zabaw. Przy upalnej aurze kąpiących nie brakowało. Pogoda dopisywała toteż chętnych był ogrom, liczyła się tylko dobra zabawa i harce w wodzie. Zorganizowano 3 Turnieje Siatkówki Plażowej, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Rozegrane mecze były na bardzo wysokim poziomie i dostarczały kibicom sporo emocji.

Odbyły się również Mistrzostwa w pokonywaniu wodnego placu zabaw, co ucieszyło grono miłośników wodnych swawoli. Ratownicy wodni prowadzili bezpłatną naukę pływania. Na zakończenie sezonu i w ramach obchodów Wybuchu II Wojny Światowej zorganizowano II Półmaraton Rolkarski o Puchar Wójta Gminy Rybno. Reasumując, lato w Rybnie z OSiR-em było wyśmienite! Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

OSiR Rybno

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5