Podsumowali swoją działalność

2019-01-04 08:00:00(ost. akt: 2019-01-03 11:55:09)
Uroczyste podsumowanie działań grupy młodzieży „W Rękach Młodych” w 2018 roku

Uroczyste podsumowanie działań grupy młodzieży „W Rękach Młodych” w 2018 roku

W niedzielę, 23 grudnia 2018 roku o godz. 18:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbyło się uroczyste podsumowanie działań grupy młodzieży „W Rękach Młodych” w 2018 roku. Grupa w minionym roku zorganizowała wiele ciekawych działań.
W 2018 roku grupa „W Rękach Młodych” zorganizowała m.in.: Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno, rywalizację 600 km po gminie Rybno i 1200 km rowerem po gminie Rybno oraz Galę Sportu Rybno 2018. Później odbyły się trzy turnieje charytatywne w piłkę nożną pn. „Gramy dla Mariusza”, „Gramy dla Janusza” oraz „Gramy dla Małgosi”. Pod koniec roku młodzież zorganizowała akcję pt. „Zapali znicz pamięci”, a także turniej Mikołajkowy w piłkę nożną oraz zbiórkę słodyczy na Dzień Świętego Mikołaja. W tym roku podczas „Dnia Świętego Mikołaja” członkowie grupy „W Rękach Młodych” we współpracy z Radną Gminy Rybno – Joanną Słupską, Radnymi Gminy Rybno – Grzegorzem Rozentalskim i Grzegorzem Januszewskim oraz Sołtys wsi Truszczyny – Marylą Kozłowską przygotowali 50 świątecznych paczek, które św. Mikołaj dostarczył osobom starszym i samotnym. Grupa „W Rękach Młodych” pomogła także nagrać oficjalny utwór gminy Rybno pn. „W Rękach Mlodych”.
Podczas podsumowania Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Piotr Kornatowski podziękowali młodzieży za wkład i zaangażowanie w organizację wielu, cieszących się dużą popularnością uroczystości i imprez charytatywnych. Wręczyli członkom grupy pamiątkowe fotografie oraz upominki.
- Młodzież „W Rękach Młodych” planuje zorganizować w przyszłych dwóch miesiącach: I Turniej Old Boy’s 35+ w piłkę nożną, Turniej Charytatywny „Gramy dla Łukasza z Jeglii”, II Nocny Turniej Fifa 2019 oraz Galę Sportu Rybno 2019. Wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć te inicjatywy prosimy o kontakt. Dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz zachęcamy do licznego udziału w kolejnych imprezach – przewodniczący grupy „W Rękach Młodych” Sylwester Kasprowicz.

(IP, SK)


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. konkretny #2655415 | 153.92.*.* 4 sty 2019 17:37

    Liczymy na konkretne działania. Kończyć z ładowaniem kasy w straż która jest i tak dobrze wyposażona. Koniec z imprezami finansowanymi za pieniądze podatników dla garstki ważniaków. Ludzie się buntują po 2 sesji chcą nowych wyborów.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5