Okradła znajomą. Teraz nie uniknie odpowiedzialności

2016-09-29 14:49:59 (ost. akt: 2016-09-29 12:53:09)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Policjanci z Rybna ustalili i zatrzymali 50-letnią mieszkankę powiatu goleniowskiego, która okradła swoją znajomą. Kobieta ukradła jej portfel oraz dowód osobisty konkubenta koleżanki.

— We wtorek, 27 września, policjanci z Posterunku Policji w Rybnie zatrzymali 50-letnią mieszkankę powiatu goleniowskiego, podejrzaną o kradzież na terenie gminy Rybno — informuje oficer prasowy Małgorzata Paprotna. — Jak wynika z ustaleń, kobieta we wtorek wykorzystując nieuwagę koleżanki ukradła jej portfel wraz z zawartością oraz dowód osobisty konkubenta znajomej. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży. Z racji tego, iż była już wcześniej karana za podobne przestępstwa, teraz odpowie w warunkach tzw. recydywy, za co grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty i przekazali je właścicielce.


mcz

dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5