Pijany na skuterze

2015-06-06 10:45:26 (ost. akt: 2015-06-06 10:48:06)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

Policjanci z patrolu wodnego pełnił służbę na jeziorze Bełdany, na wysokości wsi Piaski sprawdzili skuter wodny, którym płynął 41-letni turysta. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od mężczyzny alkoholu.
Badanie stanu trzeźwości sternika wykazało blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że 41-letni wczasowicz nie miał uprawnień do kierowania skuterem wodnym. Za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem karnym w wysokości 300 zł.
Jednak to nie koniec sprawy. Mieszkaniec Warszawy stanie przed sadem jako podejrzany o popełnienie przestępstwa. Za kierowanie skuterem wodnym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5