Obejrzeli spektakl "Mikołajkowa przemiana"

2018-01-16 13:04:29 (ost. akt: 2018-01-16 13:06:46)

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Rozogach

Amatorski teatr Trema ze Spychowa wystąpił przed dziećmi i uczniami w spektaklu świątecznym "Mikołajkowa przemiana"
- Kilka razy w roku organizujemy wyjazdy mieszkańców naszej gminy do teatru. Tym razem role się jednak odwróciły i teatr przyjechał do nas - mówi Wojciech Szewczak dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rozogach. - 5 stycznia zaprosiliśmy do naszego GOK-u amatorski teatr Trema ze Spychowa ze spektaklem "Mikołajkowa Przemiana", w którym jak to w bajkach bywa, po raz kolejny dobro zwyciężyło zło - dodaje.
Spektakl w reżyserii Beaty Izdebskiej został wystawiony dwukrotnie. Pierwszą grupę widzów stanowiły przedszkolaki a zaraz po nich sztukę obejrzeli uczniowie klas 1-4 ze szkoły podstawowej. Dużym wyzwaniem dla twórców była forma sztuk,i w której aktorzy znajdowali się nie tylko na scenie ale również po obu stronach widowni a główny bohater często wychodził do widzów. Maluchy dały się ponieść emocjom aktywnie wspierając głównego bohatera podpowiedziami, gdzie powinien szukać swojej mamy.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5