Śmierć przyszła w nocy... Dwie osoby zginęły w płomieniach

2015-04-28 09:33:48 (ost. akt: 2015-04-28 10:18:23)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Dzisiejszej nocy (28.04) w pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Kowalik (gmina Rozogi) zginęły dwie osoby. Policja ustala ich tożsamość.
Dziś ok. 3 nad ranem oficer dyżurny policjantów ze Szczytna został telefonicznie poinformowany przez strażaków o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Kowalik. Podczas sprawdzania pomieszczeń budynku odnaleziono ciała dwóch osób.

— Na miejscu policjanci ustalają tożsamość osób, które zginęły w pożarze - mówi Aneta Choroszewska-Bobińska, rzecznik prasowy KPP w Szczytnie. — Funkcjonariusze wraz z technikiem kryminalistyki dokonują także oględzin miejsca zdarzenia. Został powołany biegły z zakresu pożarnictwa, którego opinia wyjaśni przyczynę pożaru. Czynności w tej sprawie nadzoruje prokuratura - dodaje.

O pożarze poinformował strażaków sąsiad poszkodowanych, który we własnym domu zauważył iskry w gniazdkach elektrycznych, a następnie dom sąsiadów w płomieniach.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Czytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5