Wybrali się w podróż po alkoholu. Skończyli ją w przydrożnym rowie [GALERIA]

2020-04-25 15:24:30(ost. akt: 2020-04-26 11:03:46)

Autor zdjęcia: OSP Reszel

25 kwietnia przed godz. 14.00 doszło do wypadku drogowego na trasie Kętrzyn - Reszel. Kierowca pojazdu oraz pasażer byli nietrzeźwi.
Do zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Lipowa Góra. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący mazdą 23 - letni mieszkaniec gminy Kętrzyn na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożne drzewo i wylądował w rowie.. - Samochodem podróżował również pasażer, 28 - letni mieszkaniec gminy Reszel - mówi. st. sierż. Anna Baluta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Jak się okazuje, obaj mężczyźni byli pod działaniem alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało ponad 1,5 promila alkoholu, natomiast jadący z nim pasażer blisko 2 promile.

Teraz kierowca za jazdę po pijanemu i spowodowanie wypadku odpowie przed sądem.

Na miejscu oprócz policji pracowali strażacy z JRG Kętrzyn oraz OSP Reszel i Zespół Ratownictwa Medycznego.Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W weekendowym (25-26 kwietnia) wydaniu m.in.

Romantyzmem w wirusa... rutyny
„Magdusia… Ty już wiesz co… Kocham Cię” — billboard z takim napisem pojawił się w Olsztynie. Nie wiemy, kto jest adresatką tych słów, kto nadawcą, nie wiemy nawet, czy nie jest to element jakiejś kampanii reklamowej. Ale można to traktować jako przypomnienie, że nawet w czasie kwarantanny romantyczne gesty się liczą.

Natalia DąbkowskaZdjęcie potrafi przenieść w czasie
Fotografia to pasja, uzależnienie, ten momentu „sekundę przed” i kiedy okazuje się, że wszystko układa się, tworząc piękny kadr. Obraz staje się prawdziwy. Czysta adrenalina. — Takiego uzależnienia życzę każdemu! — mówi Natalia Dąbkowska ze Szczytna.

Adrianna TrzepiotaKażdy z nas ma swojego anioła
Pisanie książek jest jej spełnieniem marzeń i życiową misją, a ostatnia "Zimowa Jutrzenka" podczas plebiscytu Książka Roku 2019 zajęła pierwsze miejsce.
— Zaczynać od nowa jest trudno, ale jeśli się podejmuje decyzje w zgodzie z sercem, to wychodzi się na prostą — przekonuje Adrianna Trzepiota.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. że #2911582 | 88.156.*.* 25 kwi 2020 16:32

    że, po alkohol to rozumie, ale po co niszczyć przy okazji samochód, to rozpusta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5