16 - latek zatrzymany za kradzież elektronarzędzi

2018-02-02 08:30:56 (ost. akt: 2018-02-05 08:17:58)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Włamał się na strych i ukradł elektronarzędzia. 16-letni mieszkaniec Reszla część skradzionego łupu spieniężył bo jak twierdził, potrzebował pieniędzy. Wkrótce odpowie przed sądem.
Do zdarzenia doszło 16 stycznia br. Wtedy to oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w jednym z budynków w Reszlu doszło do włamania. Pokrzywdzony poinformował, że nieznany wówczas sprawca początkowo wyłamał deski w ścianie strychu i z pomieszczenia ukradł elektronarzędzia min. opalarkę, wkrętarkę, poziomnicę laserową. Wartość skradzionego mienia wyceniona została na kwotę 1500 złotych. Pracujący nad tą sprawą policjanci z Komisariatu Policji w Reszlu ustalili i zatrzymali podejrzanego o włamanie 16-latka. Funkcjonariusze odzyskali również część przedmiotów. Podczas przesłuchania chłopak przyznał się do przedstawionego zarzutu kradzieży z włamaniem. 16
Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się w sądzie .

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5