Burmistrz Reszla nagrodził mistrza

2017-11-21 12:23:26(ost. akt: 2017-11-21 12:30:03)
Burmistrz Reszla Marek Janiszewski nagrodził Konrada Łazarczyka.

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski nagrodził Konrada Łazarczyka.

Autor zdjęcia: UG Reszel

Konrad Łazarczyk, uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu zdobył tytuł Mistrza Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym (kategoria 73 kg). Zawody odbyły się w pierwszy weekend listopada w Brzegu Dolnym, a nasz mistrz reprezentował barwy Orła Karolewo, klubu, w którym na co dzień trenuje. We wtorek, 21 listopada, z młodym sportowcem, jego rodzicami i dyrekcją szkoły spotkał się burmistrz Reszla Marek Janiszewski.
- Chciałem w ten sposób podkreślić wagę tego medalu, a także nagrodzić młodego człowieka, który jest najlepszym przykładem tego, że da się połączyć naukę z rozwijaniem własnych pasji i z odpowiednim wychowaniem. Swoim osiągnięciem Konrad promuje siebie, ale także swój klub i naszą gminę. To sukces Konrada, ale również całej rodziny, która okazuje wsparcie i potrafi przekazać młodszym pokoleniom odpowiednie wartości. Serdecznie gratuluję zarówno Konradowi, jak i jego rodzicom - powiedział burmistrz Reszla, wręczając młodemu mistrzowi specjalnie przygotowaną nagrodę.

W rozgrywanych w dniach 4-5 listopada zawodach wzięło udział sześciu reprezentantów Orła Karolewo. Oprócz Konrada Łazarczyka, medal zdobył także Maciej Szmyd, który wywalczył srebro w kategorii 38 kg. Srebrny medal zdobył Igor Kijko, zapaśnik kętrzyńskiego Olimpu.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. KrzyMie #2378957 | 195.171.*.* 21 lis 2017 12:38

    Pięknie! Gratulować!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5