Powitanie wiosny w SP nr 3

2017-03-21 20:25:25 (ost. akt: 2017-03-21 20:30:25)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

We wtorek, 21 marca, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu przywitali nową porę roku - wiosnę. Z tej okazji nie zabrakło śmiechu, radości oraz obowiązkowego spalenia wielu kukieł marzanny.
Pięknie jest wiosną na całym świecie.
Wiosna pozdrawia nas barwnym kwieciem,
Zielenią traw i ptaków śpiewem,
Radosnym słońcem świecącym na niebie.
Przynosi ona ze sobą wiele.

Takimi słowami chciałoby się powitać pierwszy dzień wiosny. Niestety tegoroczny okazał się pochmurny, mokry i wyjątkowo deszczowy. W klasach, oddziałach przedszkolnych oraz w świetlicy uczniowie przygotowali wiosenne dekoracje, gazetki tematycznie związane z wiosną.

W szkole było kolorowo i radośnie, niestety imprezy plenerowe na świeżym powietrzu trzeba było ograniczyć do minimum ze względu na warunki pogodowe. Część klas zdążyła upiec z rana na ognisku kiełbaski w parku, a od godziny jedenastej dla pozostałych klas został rozstawiony grill na terenie szkoły, tak by wszyscy mogli poczuć zapach zbliżającej się wiosny.

- Dziękujemy panu Danielowi Lewińskiemu za wzorowe przygotowanie ogniska. Pan Daniel już od kilku lat wspiera naszą szkołę w imprezach plenerowych - podsumowała Krystyna Bujnowska.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5