Kurs Filmoteka Szkolna - Akademia

2018-02-03 15:09:34(ost. akt: 2018-02-03 15:11:19)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

W Warszawskiej Szkole Filmowej odbył się kurs Filmoteka Szkolna - Akademia zorganizowany przez Linda & Ślesicki Production Sp. z o.o. i współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Wzięły w nim udział cztery uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach oraz dwie z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem.
Kurs poprowadził Pan Piotr Gorszczyński - pracownik Warszawskiej Szkoły Filmowej. Część warsztatowa kursu okazała się doskonałą okazją do integracji uczestników kursu i do stworzenia krótkiego filmu z serii tzw. szpiegowskich.
Michałowska Krystyna - opiekun grupy filmowej Fani kina i filmu, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: szkolnedziałania

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5