Wiemy już kto jest „Przyjacielem Lasu”

2015-12-07 12:09:18 (ost. akt: 2015-12-07 12:12:44)

Autor zdjęcia: Emilia Drągowska

Dyplomy, nagrody, wspólna zabawa tak wyglądało sobotnie popołudnie w Rożyńsku Wielkim. Radość dzieci i twarze dumnych ze swych pociech rodziców to przepiękny obraz, który na długo zostanie w pamięci organizatorów konkursu „Przyjaciele lasu” Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Rożyńskiej oraz Koła Łowieckiego Trop z Bemowa Piskiego.
Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 5 grudnia w świetlicy w Rożyńsku Wielkim. Organizator jest bardzo mile zaskoczony tak dużą frekwencją uczestników. Niemal wszyscy laureaci zjawili się osobiście po odbiór nagród wraz z rodzicami, za co stowarzyszenie składa ogromne podziękowania rodzicom.

Konkurs „Przyjaciele lasu” oraz „Leśny zeszyt wiedzy” cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Różnił się jednak od innych konkursów, a to za sprawą myśliwych z Koła Łowieckiego Trop, które reprezentowali Adam Wójcik, Jerzy Robert Krajewski, Mieczysław Necel oraz Wojciech Wądołowski. Nagrodzonych zostało ponad 30 uczestników. Podziękowania trafiły także do nauczycieli zaangażowanych w pomoc dzieciom. Po uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek i wspólną zabawę w świetlicy.

Konkurs zorganizowany został w ramach Konkursu Małych Grantów Ełckiego Stowarzyszenia Ekologicznego w Ełku, a nagrody sfinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Radość dzieci przy odbieraniu nagród i dyplomów sprawiła, że zarówno Stowarzyszenie jak i Koło Łowieckie z pewnością podejmie się kolejnych inicjatyw. Serdecznie dziękujemy za obecność a laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: stowarzyszeniemzr

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5