Najpiękniejsze wianki i wesoła zabawa do późnej nocy

2018-06-28 12:20:21(ost. akt: 2018-06-28 12:51:36)

Autor zdjęcia: GOK Pozezdrze

W minioną sobotę na placu przy Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Harszu odbył się, jak co roku, festyn rodzinny "Noc Świętojańska".
Po oficjalnym otwarciu imprezy o godz. 18:00 rozpoczęła sie część artystyczna. Wystąpiły zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury w Pozezdrzu takie jak: Improwizacja - zespół wokalno - instrumentalny , "Stokrotki" - zespół wokalny , "Bingo" zespół taneczny, studio wokalne (Natalia Botsch oraz Wiktoria Wernicka). Gościnnie wystąpił u nas zespół instrumentalno - wokalny z Lidzbarka Warmińskiego "Cortez". Nie zabrakło oczywiście konkursu na najpiekniejszy wianek świętojański. Do konkursu zgłoszono 7 wianków. Wyłoniono trzy pierwsze miejsca ale każdy wianek został nagrodzony. Zgodnie z tradycją wszystkie wianki zostały wrzucone do wody. Ochotnicza Straż Pożarna z Buder zaprezentowała wszystkim pokaz ratownictwa technicznego. Dla najmłodszych przewidzieliśmy malowanie buziek oraz dmuchane zjeżdżalnie ufundowane przez sponsora. Po części artystycznej wszyscy bawili sie do później nocy z zespołem Alex Deo. Organizatorami imprezy byli : Gminny Ośrodek Kultury oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Harszu.
(żródło: GOK w Pozezdrzu)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5