Leśna integracja "Na Podgrzybku"

2017-09-20 13:18:53(ost. akt: 2017-09-20 13:51:18)

Autor zdjęcia: Rafał Grunwald

Stowarzyszenie "Mazurski Zakatek" zaprasza na piknik integracyjny połączony z rekreacją na świeżym powietrzu. Impreza odbędzie się 24 września (niedziela) na "Podgrzybku" – polanie leśnej przy ścieżce przyrodniczej wiodącej do bunkrów w Pozezdrzu.
Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 13.00, początek festynu zaplanowano na godz. 14.00. Podczas pikniku, jak co roku zaplanowano pokonanie trasy ścieżki przyrodniczej w wybrany przez seiebei sposób: biegiem, spacerem, z kijkami, wózkiem z małym dzieckiem – kazdy pomysł dozwolony i każdy mile widziany. Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwała Ochotnicza Straż Pożarna w Pozezdrzu oraz profesjonalna opieka medyczna. Fundacja 3D – Dla Dobra Dzieci przeprowadzi zajęcia animacyjne dla naszych milusińskich. Nie zabraknie gier i zabaw oraz konkursów dla najmłodszych. Na uczestników festynu czeka loteria oraz niespodzianki.
— Martwimy się jedynie o pogodę, ale na to wpływu nie mamy — mówią organizatorzy. — Ale co tam, najwyżej zrobimy dodatkową konkurencję: pokonanie trasy w gumakach. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!
(mk)Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5