Sądził, że napisanie odwołania wystarczy by uniknąć kary

2017-02-07 17:57:38(ost. akt: 2017-02-07 18:26:39)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Policjanci z węgorzewskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu. Mieszaniec gminy Pozezdrze był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Tłumaczył policjantom, że pisał odwołanie do sądu, wiec nie powinien iść ,,siedzieć”.
W poniedziałek (6 lutego) węgorzewscy policjanci zatrzymali 56-letniego mieszkańca gminy Pozezdrze, który mimo nakazu sądu, nie stawił się w wyznaczonym terminie w zakładzie karnym. Mundurowi z samego rana udali się do jego miejsca zamieszkania. Mężczyzna był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy, gdyż jak tłumaczył nie powinien trafić za kratki, ponieważ pisał już odwołania do sądu. 56-latek był przekonany, że wystarczy napisać pismo, aby sąd anulował jego wyrok. Niestety, tłumaczenia nie wystarczyły i mężczyzna będzie musiał odbyć wyznaczoną przez sąd karę.
(red, źródło: KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ja #2176825 | 188.29.*.* 7 lut 2017 18:58

    Mieszaniec ?!?!? , ktoś to sprawdza przed opublikowaniem ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5