Z dedykacją dla wszystkich pań

2016-02-28 22:58:45(ost. akt: 2016-02-28 23:16:32)

Autor zdjęcia: Archiwum GOK w Pozezdrzu

W piątek (4 marca) o godzinie 16:00 na Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Pozezdrzu odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Kobiet.
Organizatorzy zadbali o część artystyczną, która za zadanie ma wywołać uśmiech na twarzach wszystkich pań. Wystawiony zostanie skecz, który przygotowały dzieci z koła teatralnego działającego przy GOK, natomiast koło wokalne zadba o oprawę muzyczną. Prezentowany repertuar pozostanie oczywiście w kobiecej tematyce.

— W tym roku wyjątkowo przygotowaliśmy dla pań miłe niespodzianki — mówi Magdalena Maczan z Gminnego Ośrodka Kultury w Pozezdrzu. — Nie chcemy zbyt wiele zdradzać, ale powiemy że po części artystycznej każda z pań będzie mogła odnaleźć coś dla siebie i poczuć się wyjątkowo. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie! (mk)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5