Jubileuszowy Dzień Zdrowia w Zespole Szkół w Pozezdrzu

2015-06-02 10:13:02 (ost. akt: 2015-06-02 10:43:19)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pozezdrzu

Zespół Szkół w Pozezdrzu już od dziesięciu lat zwraca uwagę dzieci i młodzieży na zdrowie. Tegoroczny X Szkolny Dzień Zdrowia połączony był z obchodami Światowego Dnia Bez Papierosa.
W ostatni piątek maja klasy IV-VI sp i I-III gimnazjum wzięły udział w X Szkolnym Dniu Zdrowia, pod hasłem "Twój wybór- Twoje życie" w związku z 31 maja Światowym Dniem Bez Papierosa. Wszystkie klasy miały do wykonania po trzy zadania. Klasy IV-VI wykonały plakaty, stworzyły piosenki antynikotynowe, a także przygotowały stoiska "Zamiast nikotyny, wolę witaminy". Uczniowie I klasy gimnazjum przeprowadzili i opracowali ankietę na temat palenia papierosów. Drugoklasiści zaprezentowali listy otwarte skierowane do palaczy, zaś najstarsi uczniowie naszej szkoły przedstawili prezentacje multimedialne na temat nałogu tytoniowego. Efekty pracy oceniała komisja w składzie: pani Dorota Kozian (Przedstawiciel SANEPID-u), Krystyna Kochan (Pielęgniarka szkolna), Małgorzata Sieniuć (przedstawiciel Rady Rodziców) oraz pani Elżbieta Brzozowska (Wicedyrektor szkoły). Z okazji jubileuszu Rada Rodziców Zespołu Szkół w Pozezdrzu ufundowała Puchary Przechodnie Klasy Promującej Zdrowie. Wśród klas IV-VI najwyższe noty otrzymała klasa VI A, zaś wśród gimnazjalistów klasa I A. Wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek- prezent od Dyrekcji Zespołu Szkół w Pozezdrzu. Pani Krystyna Kochan w tym roku indywidualną nagrodę pielęgniarki szkolnej przekazała Monice Kułakowskiej, klasy VA i IVA również nagrodziła upominkami. Pani Dorota Kozian przeprowadziła quiz sprawdzający wiedzę uczniów na temat nałogu tytoniowego. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na ten temat i zostali nagrodzeni upominkami.Ten dzień, zorganizowany przez p. Lisowską i p. Hrudeń, minął w miłej i niezwykle smacznej atmosferze.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp1wegorzewo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5