Kierująca trafiła do szpitala

2018-06-14 10:10:00 (ost. akt: 2018-06-14 10:09:02)
Kierująca autem trafiła do szpitala.

Kierująca autem trafiła do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w wyniku którego kierująca toyotą z urazem głowy trafiła do szpitala. Kobieta chciała uniknąć zderzenia z pojazdem jadącym z naprzeciwka.
W poniedziałek 11 czerwca około godziny 10.00 na drodze wojewódzkiej 544 pomiędzy miejscowościami Przełęk i Gródki w gminie Płośnica doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kierująca samochodem marki Toyota Yaris na prostym odcinku drogi zjechała na prawe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu.
- Kobieta chciała w ten sposób uniknąć czołowego zderzenia z samochodem marki Ford, którego kierująca nie zachowała należytej ostrożności i podjęła manewr wyprzedzania innego pojazdu osobowego. W wyniku zaistniałego zdarzenia kierująca toyotą mieszkanka gminy Działdowo z urazem głowy została przewieziona do szpitala w Działdowie. Kierujące pojazdami były trzeźwe. Okoliczności i szczegóły tego zdarzenia wyjaśnia Komisariat Policji w Lidzbarku - wyjasnia Justyna Nowicka z KPP w Działdowie.

(ip)


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5