Awanturowała się z partnerem. Okazało się, że jest poszukiwana

2018-01-02 10:27:28 (ost. akt: 2018-01-02 10:29:20)
Zatrzymana w gminie Płośnica, poszukiwana listem gończym 45-latka

Zatrzymana w gminie Płośnica, poszukiwana listem gończym 45-latka

Autor zdjęcia: policja

Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym nieporozumień partnerskich. W trakcie interwencji okazało się, że kobieta uczestnicząca w kłótni ze swoim partnerem jest poszukiwana listem gończym.
— 27 grudnia tuż po godzinie 19.00 oficer dyżurny komisariatu w Lidzbarku otrzymał zgłoszenie, dotyczące nieporozumień w jednym z domostw na terenie gminy Płośnica — mówi oficer prasowy Justyna Nowicka. — Skierowany pod wskazany adres patrol policji zastał na miejscu mężczyznę i jego konkubinę.
Podczas ustalania okoliczności zaistniałej sprzeczki, policjanci ustalili, że kobieta jest poszukiwana listem gończym. Funkcjonariusze zatrzymali 45-latkę i osadzili w policyjnej celi.

Kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie do odbycia kary 4 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży z włamaniem i rozboju.
45-latka z Żywca odbyła już część kary i została zwolniona warunkowo z 3-letnim okresem próbnym. W związku z tym, że w tym czasie dokonała kolejnego przestępstwa, sąd zawiesił okres próbny i ponownie wezwał kobietę do odbycia pozostałej, zasądzonej wcześniej kary pozbawienia wolności.
28 grudnia poszukiwana zamieniła policyjną celę na areszt śledczy.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5