Studniówka w Zespołu Szkół w Gródkach

2017-01-23 12:01:16 (ost. akt: 2017-01-23 12:08:53)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

14 stycznia w Zespole Szkół w Gródkach odbył się bal studniówkowy.
W balu wzięli udział uczniowie trzeciej klasy „policyjnej” Liceum Ogólnokształcącego, której wychowawcą jest Grzegorz Kurowski. Imprezę zgodnie z tradycją rozpoczął odtańczony przez uczniów Polonez.

Oficjalnego otwarcia balu dokonała Mirosława Bobrowska - dyrektor Zespołu Szkół. W swoim przemówieniu pani dyrektor życzyła przyszłym maturzystom m.in. pomyślnego zdania egzaminów oraz udanej i niezapomnianej zabawy.

Głos zabrał również wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski (przedstawiciel tzw. organu prowadzącego, którym dla Zespołu Szkół w Gródkach od 1 września 2016 r. została Gmina Płośnica).
Uczniowie słowami i kwiatami podziękowali nauczycielom i rodzicom za okazywaną troskę , opiekę i pomoc w dotychczasowej edukacji oraz rozwiązywaniu problemów życia codziennego. Później była już tylko zabawa.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5