Pijany 27-latek stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu

2018-10-18 10:20:12 (ost. akt: 2018-10-18 10:24:44)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Policjanci z braniewskiej ''drogówki'' interweniowali wobec pijanego 27-latka, który stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i znalazł się w rowie. Z mężczyzną podróżowali dwaj pasażerowie, którzy także byli pod działaniem alkoholu.
15 października podczas patrolu w okolicy Chruściela patrol ruchu drogowego został powiadomiony przez jednego z kierowców, że w rowie znajduje się auto, a mężczyzna, który kierował, ucieka. Funkcjonariusze szybko dotarli we wskazane miejsce, a stamtąd ruszyli tropem kierującego.

Po chwili trzej mężczyźni, którzy podróżowali tym samochodem byli już w radiowozie. Policjanci ustalili przebieg zdarzenia, a także to, kto siedział za kierownicą. Okazało się, że pijany 27-latek przewoził dwóch znajomych. W pewnym momencie stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Wszyscy o własnych siłach opuścili pojazd i na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń. Za spowodowanie kolizji, kierowanie bez uprawnień oraz zły stan techniczny samochodu 27-latek został ukarany 1000-złotowym mandatem. Co więcej – będzie musiał odpowiedzieć także za popełnione przestępstwo jazdy w stanie nietrzeźwości. Za to grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5