W Czosnowie zapaliło się poddasze budynku mieszkalnego

2018-04-09 11:12:54 (ost. akt: 2018-04-09 11:17:29)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

W sobotę, 7 kwietnia kilkanaście minut po godz.16:00 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zadymieniu wydobywającym się z poddasza budynku dwurodzinnego w Czosnowie (gm. Płoskinia).
Na miejsce zdarzenia skierowano trzy pojazdy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, zastęp Wojskowej Straży Pożarnej oraz strażaków-ochotników z jednostki OSP Płoskinia.

Dzięki szybkiej interwencji, strażacy w krótkim czasie opanowali powstały pożar drewnianego poddasza, zmniejszając tym samym strat.

Działania gaśnicze prowadzono zarówno wewnątrz budynku, jak również z zewnątrz wykorzystując podnośnik hydrauliczny oraz drabiny przenośne.

Po kilkunastu minutach strażacy zlokalizowali powstały pożar, przeprowadzili prace rozbiórkowe części konstrukcji dachu zniszczonego przez pożar oraz dogasili ukryte zarzewia ognia. Działania straży pożarnej trwały około dwóch godzin.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w BraniewiePochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5