Stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi

2017-12-04 11:36:54 (ost. akt: 2017-12-04 11:54:01)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

W niedzielę, 3 grudnia około godz. 05:00 strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w Płoskini.
Na miejsce skierowano strażaków z PSP w Braniewie, strażaków - ochotników z OSP Płoskinia oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na łuku drogi powiatowej kierujący nissanem stracił panowanie nad pojazdem, które wypadło z drogi i zatrzymało się na poboczu. Autem podróżowały trzy osoby.

— Aby bezpiecznie wydobyć jedną z osób strażacy użyli sprzętu hydraulicznego. Po ocenie stanu zdrowia przez lekarza uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji — mówi mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. XYZZ #2390852 | 77.252.*.* 5 gru 2017 08:20

    Gdyby nie kolizje i wybryki chuligańskie to w Braniewie nie byłoby o czym pisać. W Braniewie nic się poza tym nie dzieje . Tak na marginesie , pytanko: jak mieszkańcom podoba się stożek wystawiony na placu przed Bazyliką i szkielet przy światłach? Czy to oszczędność władz w Braniewie , czy ochrona przyrody ? Jeżeli ochrona przyrody to jak ma się do tego okaleczeni drzew w parku na Sikorskiego?

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5