Sportowe zakończenie wakacji z Mazur Prestige Cup

2023-09-01 09:43:59(ost. akt: 2023-09-01 10:20:08)

Autor zdjęcia: Pixabay

Przed nami Mazur Prestige Cup 2023 — I edycja turnieju piłki nożnej dla najmłodszych. Organizatorzy - Klub Sportowy Mazur Pisz oraz Auto Prestige Performance Dariusz Kaczkowski zapraszają jutro (sobota, 2 września) na Stadion Lekkoatletyczny przy ulicy Młodzieżowej w Piszu.
Wydarzenie to wspólna inicjatywa członków Klubu Sportowego Mazur Pisz oraz rodziców dzieci trenujących w klubie. Zaprosili oni do współpracy Dariusza Kaczkowskiego, właściciela firmy Auto Prestige Performance i tak powstał wspólny projekt — turniej piłki nożnej dla najmłodszych sportowców.

Ten projekt stworzyliśmy wspólnie, a jego celem jest zwieńczenie wysiłków najmłodszych piłkarzy z Pisza i okolic, którzy mogą pokazać swoje umiejętności podczas naszego turnieju i jednocześnie zakończyć wakacje na sportowo. Bo nic innego nie kształci charakteru, dyscypliny, lepiej niż sport — mówią organizatorzy wydarzenia.

Turniej odbędzie się w sobotę, 2 września, o godz. 9:00. Miejsce: Stadion Lekkoatletyczny przy ulicy Młodzieżowej w Piszu (przy I LO w Piszu im. Bojowników o Polskość Mazur - "stary ogólniak").

Od porannych godzin będą rywalizować najmłodsi czyli:
- 6 drużyn z grupy Orlik (rocznik 2013-2014)
- system gry „każdy z każdym”
- mecze trwające po 12 min. bez zmian połów

Następnie:
- 6 drużyn z grupy Młodzik (rocznik 2011-2012)
- system gry „każdy z każdym”
- mecze trwające po 12 min. bez zmian połów

Po rywalizacji każdej z grup będą wręczane nagrody, wyłonieni zostaną najlepsi zawodnicy. W przerwie rozgrywek, a także podczas trwania całego turnieju przygotowane będą przekąski, będą też różne atrakcje dla zawodników oraz gości. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi, by wspólnie podziwiać utalentowanych młodych sportowców z Pisza i okolic. To doskonała okazja na wspólne spędzenie czasu, obserwując rywalizację i jednocześnie dobrze się razem z nami bawić — zachęcają organizatorzy turnieju.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5