Ukradł buty — oba prawe i w różnych rozmiarach. Wszystko przez... alkohol

2023-03-23 07:32:57(ost. akt: 2023-03-23 07:45:42)
Odzyskane buty

Odzyskane buty

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Do policyjnego aresztu trafił 32-letni mężczyzna zatrzymany w jednym z piskich marketów na kradzieży produktów spożywczych. Był to mieszkaniec Torunia, który jak się okazało, znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu. W markecie ukradł dwa opakowania chipsów i napój o łącznej wartości 20,97 zł, ale to nie koniec całej sprawy...
Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce kradzieży, znaleźli przy 32-latku dwa sportowe buty jeszcze z metkami. Obuwie okazało się kradzione. Buty nie zostały jednak skradzione z tego marketu, ale z pobliskiego sklepu obuwniczego. Najciekawsze było to, że mężczyzna ukradł dwa damskie buty w dodatku oba prawe i to w różnych rozmiarach 37 i 41.

Odzyskane buty

Po wytrzeźwieniu 32-latek usłyszał dwa zarzuty popełnienia wykroczenia kradzieży. Nie kwestionował swojej winy, chociaż nie potrafił logicznie wyjaśnić swojego zachowana, a zwłaszcza kradzieży dwóch różnych butów. Wszystko zrzucił na wypity alkohol — informuje nadkom. Anna Szypczyńska, rzecznik prasowy KPP w Piszu. — Za dokonanie tych kradzieży grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
KPP w Piszu

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5