Osobowość Roku 2022. Liderzy po 3. tygodniach głosowania

2023-02-02 04:26:30(ost. akt: 2023-02-02 05:09:24)
Joanna Kamieniecka i Piotr Bogdaszewski wśród liderów plebiscytu w województwie  Joanna Kamieniecka i Piotr Bogdaszewski nadal wśród liderów plebiscytu w województwie

Joanna Kamieniecka i Piotr Bogdaszewski wśród liderów plebiscytu w województwie Joanna Kamieniecka i Piotr Bogdaszewski nadal wśród liderów plebiscytu w województwie

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne/Fb

Trwa plebiscyt Osobowość Roku 2022. Po trzech tygodniach głosowania wśród liderów w skali województwa warmińsko-mazurskiego nadal mamy dwoje reprezentantów naszego powiatu! To Joanna Kamieniecka z Orzysza nominowana w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna"oraz Piotr Bogdaszewski z Rucianego-Nidy nominowany w kategorii "Kultura".
Wybieramy Osobowości! Po co? Żeby docenić tych, którzy w 2022 roku żyli dla lokalnych społeczności, wyróżniali się artystycznie, osiągali sukcesy w biznesie, oddali serce innym.

— To bardzo dodaje skrzydeł i napędza do dalszego działania - tak właśnie mówiły o nominacji do naszego plebiscytu Osobowość Roku 2022 osoby, które ją otrzymały.
Nominacja jest dla nich dowodem, że Ich praca jest ważna, potrzebna, że warto, że to ma sens. A to dodaje skrzydeł! I wtedy chce się więcej, chce się jeszcze lepiej i miło robi się na serduchu.

Uważamy, że warto promować dobro i dobre postawy w różnych aspektach codziennego życia, bo nic nie działa tak mobilizująco, jak właśnie dobry przykład. I stąd nasza akcja Osobowość Roku 2022, w której doceniamy i nagradzamy działalność ludzi zmieniających na lepsze życie wielu z nas.

Nasz wielki plebiscyt Osobowość Roku 2022 przeprowadzamy w w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Dziś znamy już wszystkich nominowanych. Dziś w specjalnym dodatku do Gazety Olsztyńskiej znajdziecie kandydatów do tytułu Osobowość Roku 2022 w poszczególnych kategoriach wraz z krótkim uzasadnieniem, za jakie działania i sukcesy w minionym roku zostali wyróżnieni.

W tym dodatku poznacie osoby, które mają wielkie serce, głowę do prowadzenia biznesu; które wzbogacają wielki świat nauki albo małą ojczyznę. Postaci nietuzinkowe, pomysłowe, aktywne, które realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Jednym słowem - Osobowości! Dowiecie się też kto jest na czele plebiscytu w każdej z kategorii (w skali wszystkich powiatów oraz województwa) a także jak zagłosować na swojego faworyta.

Oto liderzy po trzech tygodniach głosowania

w województwie warmińsko-mazurskim

w powiecie piskim


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5