Osobowość Roku 2022. Nasi wśród liderów plebiscytu!

2023-01-20 05:09:14(ost. akt: 2023-01-20 05:52:01)
Joanna Kamieniecka i Piotr Bogdaszewski wśród liderów plebiscytu w województwie

Joanna Kamieniecka i Piotr Bogdaszewski wśród liderów plebiscytu w województwie

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne/Fb

Po pierwszych dniach głosowania przedstawiamy liderów plebiscytu Osobowość Roku 2022 w skali województwa warmińsko-mazurskiego. Z dumą informujemy, że w dwóch z pięciu kategorii prowadzą kandydaci naszego powiatu: Joanna Kamieniecka z Orzysza nominowana w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna"oraz Piotr Bogdaszewski z Rucianego-Nidy nominowany w kategorii "Kultura".
Wybieramy Osobowości! Po co? Żeby docenić tych, którzy w 2022 roku żyli dla lokalnych społeczności, wyróżniali się artystycznie, osiągali sukcesy w biznesie, oddali serce innym.
— Bo to miło wiedzieć, że ktoś docenia naszą pracę. To dodaje skrzydeł i napędza do dalszego działania - właśnie to często słyszymy od osób, które dowiedziały się, że zostały nominowane do udziału w naszym wielkim plebiscycie Osobowość Roku 2022.

Przeprowadzamy go w w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna.
Głosowanie już ruszyło, dlatego dziś możemy przedstawić liderów rankingu po pierwszych dniach głosowania. Wciąż można jednak zgłosić swoją propozycję nominacji do tytułu Osobowość Roku 2022 w mieście lub powiecie.

Kandydaci zgłaszani są przez redakcję oraz właśnie Was, naszych Czytelników. Zgłoszenia zatwierdza redakcyjna kapituła. Elementem każdej nominacji jest uzasadnienie, za jakie działania lub sukcesy w 2022 roku dana osoba została wyróżniona.

A chcemy uhonorować te osoby, które mają wielkie serce czy głowę do prowadzenia biznesu. Te, które wzbogacają wielki świat nauki albo naszą małą ojczyznę. Ludzi nietuzinkowych, pomysłowych, aktywnych i ciekawych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych.

Warto ich wspierać swoimi głosami, bo powtórzmy, co nam często mówią: „to miło wiedzieć, że ktoś docenia naszą pracę. To dodaje skrzydeł i napędza do dalszego działania". I to my możemy dmuchnąć w ich skrzydła, bo w plebiscycie tytuły zostaną przyznane głosami mieszkańców naszego regionu.

Laureaci z naszego województwa będą mieli szansę także na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. Plebiscyt wielki jest bowiem nie tylko z nazwy - trwa jednocześnie we wszystkich województwach w całym kraju! Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2022 w każdej kategorii. Uroczysta gala ogólnopolska podsumowująca tę akcję odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

— W ramach plebiscytu w gazecie oraz internecie będziemy przedstawia liderów ran- kingu w poszczególnych kategoriach i właśnie dziś poznajemy bliżej pierwsze nazwiska, twarze i osiągnięcia — mówi Katarzyna Borek, która odpowiada za plebiscyt od strony redakcyjnej.


Jak dodaje: — Podsumowaniem plebiscytu będzie wydanie książki „Osobowość Roku 2022”. To albumowe wydawnictwo, w którym na kilkuset stronach przedstawimy laureatów plebiscytu. Wspaniale wydana kronika i niezwykła pamiątka.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5