Policjanci poszukują sprawcy kradzieży paliwa

2022-08-02 09:31:32(ost. akt: 2022-08-02 09:41:48)
Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat tego zdarzenia lub rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciu policjanci proszą o kontakt.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat tego zdarzenia lub rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciu policjanci proszą o kontakt.

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Policjanci publikują wizerunek sprawcy kradzieży oleju napędowego. Do kradzieży doszło 3 maja br. na stacji paliw przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Piszu. Wtedy kierujący samochodem marki VW Tuareg zatankował swój samochód i odjechał nie płacąc.
Piscy śledczy pracują nad sprawą popełnienia przestępstwa kradzieży 80 litrów oleju napędowego o wartości blisko 600 zł. Zdarzenie miało miejsce 3 maja br. około godz. 18.30 na stacji paliw przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Piszu. Mężczyzna kierujący samochodem marki VW Tuareg zatankował auto i odjechał nie płacąc za paliwo. Tablice rejestracyjne tego samochodu były skradzione z innego pojazdu.


Kryminalni zabezpieczyli w tej sprawie monitoring, na którym widoczny jest wizerunek sprawcy kradzieży paliwa. To mężczyzna krępej budowy ciała w kapeluszu. Najprawdopodobniej był sam.


Prosimy o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu lub mogą wnieść coś nowego do sprawy, co okaże się niezwykle cenne w ustaleniu oraz zatrzymaniu sprawcy kradzieży paliwa. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do oficera dyżurnego piskiej komendy, tel. 47 73 54 200 lub pocztą elektroniczną email: krzysztof.leg@pisz.ol.policja.gov.pl.

KPP w Piszu2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5