Nakrętki dla Natana od żołnierzy z Batalionu Czołgów w Orzyszu

2022-06-12 08:30:17(ost. akt: 2022-06-12 08:43:24)

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Kolorowe korki zbieramy do końca czerwca, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Natana Sałek z Orzysza — przypomina dzielnicowy, asp. Adam Trzonkowski, inicjator i organizator akcji „Nakręć się na pomaganie”. Do akcji włączyli się żołnierze z Batalionu Czołgów w Orzyszu 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej.
VI edycja akcji „Nakręć się na pomaganie” dobiega końca. Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, asp. Adam Trzonkowski przypomina, że zbiórka nakrętek trwa do końca czerwca.

Policjant już teraz organizuje transport plastikowych korków do punktu skupu. Tradycyjnie przyjedzie po nie tir, który z pewnością po brzegi będzie wypełniony workami z nakrętkami. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Natana Sałek z Orzysza.

Akcję wsparli też żołnierze z Batalionu Czołgów w Orzyszu 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, którzy zebrali i przywieźli do Orzysza kilkanaście worków z nakrętkami. Zasilili tym samym pojemnik w kształcie serca stojący przed orzyskim magistratem.

Za wszystkie nakrętki serdecznie dziękujemy i czekamy na więcej — mówi nadkom.Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu.

Do końca zbiórki zostało już niewiele czasu. Akcja trawa do końca czerwca.

KPP w Piszu


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5