Mocne granie wróci nad Pisę? Zespoły poszukiwane!

2021-08-26 09:16:23(ost. akt: 2021-08-26 09:35:43)

Autor zdjęcia: Rock Nad Pisą/archiwum organizatorów

MUZYKA || Zbierający świetne recenzje cykl „Rock Nad Pisą” już wkrótce znów może cieszyć uszy miłośników cięższych brzmień. Organizatorzy poszukują zespołów chętnych do „rozpalenia ognia” na ich scenie.
- Jak się pewnie domyślacie, w obliczu obecnej sytuacji jesteśmy zmuszeni przesunąć wszystkie nasze planowane koncerty (…). Dbajcie o siebie i do zobaczenia w lepszych czasach – wybrzmiał oficjalny komunikat Rock Nad Pisą w marcu minionego roku. Wiele wskazuje jednak na to, że „rockowa posucha” nad Pisą właśnie się kończy.

Ekipa, która nie próżnowała i w „wirusowych realiach” (udział m.in. w akcjach proekologicznych), podjęła decyzję o tym, by wrócić na Mazury z nową, solidną porcją muzyki.

- Po długiej przerwie zbieramy siły, aby powstać i ruszyć z kolejną edycją Rock Nad Pisą. Tworzymy kalendarz i szukamy zespołów. Zainteresowanych graniem na naszej scenie prosimy o kontakt mailowy (rocknadpisa@gmail.com) bądź przez Messenger. Czekajcie na najbliższe informacje i… do zobaczenia pod sceną! - poinformowali dziś główni dyrygenci projektu.

kk2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5