Konkurs z okazji Dnia Matki rozstrzygnięty!

2021-05-26 06:35:00(ost. akt: 2021-05-26 06:49:34)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Julita Królak i Emilia Markowska to zwyciężczynie naszego konkursu „A ja kocham moją Mamę...”. Panie zdobyły na naszym facebooku najwięcej polubień pod zdjęciem z życzeniami dla swoich Mam. Nagrody zostały wręczone, a ufundowali je piscy przedsiębiorcy— Lucjan Bazydło, właściciel Restauracji "Baszta" oraz Agnieszka Grala, właścicielka Kwiaciarni "Fantazja".
Mama. To tylko jedno słowo, a jak wyjątkową ma moc wie każdy z nas. Najczęściej jest właśnie pierwszym słowem, które potrafimy wypowiedzieć. Mama – daje życie i pierwszy dom, otacza miłością i troską, tuli i kołysze, karmi i gasi pragnienie. Kocha ponad życie, a my na zawsze jesteśmy jej częścią. Czy za tę miłość i wielkie oddanie można się w jakikolwiek sposób odwdzięczyć? To chyba niemożliwe i zawsze będziemy jej dłużnikami. Co ciekawe – ona wcale tego nie oczekuje. Dlaczego? Bo jej miłość jest bezgraniczna i bezinteresowna.

W tym roku do wspólnego świętowania zaprosiliśmy naszych czytelników. Z okazji Dnia Matki na naszym facebookowym profilu ogłosiliśmy konkurs pn.: „A ja kocham moją Mamę...”, który trwał od 13.05.2021r. od godz. 8:00 do 23.05.2021r. do godz. 24:00. Zwyciężczynie naszego konkursu, zgodnie z regulaminem, zebrały pod nadesłanym do nas zdjęciem z życzeniami dla swoich Mam najwięcej „lajków” i tym samym zdobyły nagrody:

za I miejsce pani Julita Królak — voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w Restauracji Baszta


Od lewej: Lucjan Bazydło (fundator nagrody), Iwona Zduńczyk (mama zwyciężczyni) i Sylwia Krześniewska (nasza redakcyjna koleżanka)

za II miejsce pani Emilia Markowska — voucher o wartości 100 zł na kwiaty w kwiaciarni Fantazja.


Od lewej: Emilia Markowska (laureatka konkursu), Agnieszka Grala (fundatorka nagrody) i Sylwia Krześniewska (nasza redakcyjna koleżanka)

Nagrody: za I miejsce w imieniu Julity Królak odebrała jej mama, adresatka życzeń - Iwona Zduńczyk, a to dlatego, że córka mieszka w Warszawie, a za II miejsce - jej zdobywczyni Emilia Markowska. Obie panie nie kryły radości z wygranej, co widać na wyżej załączonych zdjęciach.

Fundatorom — za nagrody, uczestnikom — za udział w konkursie bardzo dziękujemy, a zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

Elżbieta Żywczyk


CZYTELNICY DLA SWOICH MAM
poniżej zdjęcia i życzenia nadesłane na konkurs:


Julita Królak — Kiedy byłam jak kropelka
Czułam serca Twego bicie
Wnet poznałam jak jest wielka
Miłość która daje życie
Kocham Cię ,kocham Mamo
Wiem że Ty czujesz to samo!


Emilia Markowska
Życzę Ci kochana Mamo,
Stu lat życia w ciągłym uśmiechu
I samych radosnych oddechów!
Milion pięknych chwil bez złości
Oraz wiecznej pomyślności


Emilia Markowska
Każdej synowej życzę takiej teściowej, jaką jesteś Ty!
Życzę ci dnia pełnego szczęścia,
które da ci radosne poczucie,
że życie uśmiecha się do ciebie


Joanna Dutkiewicz
Mamo, mamo coś Ci dam!
Jedno serce które mam,
a w tym sercu duży kwiat,
mamo, mamo żyj sto lat!


Sandra Wysocka
Najważniejsza i najcudowniejsza Kobieta na Świecie, jest dla mnie więcej warta niż życie które mi dała za które słowami nie da się wyrazić jak bardzo dziękuję za to że jesteś przy mnie kiedy potrzebuje Twojego ciepła. Bo rozumiesz mnie najlepiej gdyż powstałam z Twojego serca. Kocham Cię Mamusiu


Monika Kozioł
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałabym zerwać... słońce
i dać je potem tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw, mamo,
narysowałem drugie... Jest prawie
takie samo!
Teraz cię wycałuję, jak mogę
najgoręcej,
bo tak cię kocham bardzo
że już nie można więcej!


Asia Ludwa
"Bo choćby nawet cały świat rzucał w ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po twojej stronie, nic ci się nie stanie."(Jojo Moyes)
Kocham Cię Mamo!


Agata Sk
Mojej kochanej mamie.... Z okazji twojego dnia mamo wczoraj i dziś zawsze tak samo. Każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem. Zdrowia sił i uśmiechu na twarzy i niech się spełni to, co się marzy
córka Agata


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5