Aż sześć par świętowało Złote Gody

2021-05-13 10:00:00 (ost. akt: 2021-05-13 09:44:00)

Autor zdjęcia: UM Pisz

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie i wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. We wtorek, 12 maja, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piszu świętowało aż sześć par.
Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałego gmachu, któremu na imię rodzina. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim zakładając rodzinę

We wtorek, 12 maja, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piszu odbyła się uroczystość, podczas której pamiątkowe medale w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, parom świętującym 50. rocznicę ślubu wręczył Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski. Ze względu na panującą epidemię uroczystość ta została podzielona na dwie części.

Po ceremonii Państwo Bożenna i Stanisław Bazydło, Krystyna i Stanisław Koszewscy, Teresa Helena i Antoni Bączkowie, Celina i Ryszard Zyśkowie, Irena i Kazimierz Matyjasowie oraz Danuta i Grzegorz Wrzesińscy zostali zaproszeni na lampkę szampana. Była też chwila wspomnień, a także pamiątkowe zdjęcia. Uroczystość odbyła się w miłej i rodzinnej atmosferze.

Dostojnym jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy Dębowych Godów!


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5