Podwójny jubileusz piskiego MARKANN-u

2021-03-05 11:31:56 (ost. akt: 2021-03-05 13:14:13)   Artykuł sponsorowany
MARKANN to firma działająca w branży meblarskiej w naszym regionie, która może poszczycić się 30-letnią , nieprzerwaną obecnością na polskim rynku. W tym roku piska firma ma podwójną okazję do świętowania, bowiem na początku marca mija 30 lat od jej założenia i 10 lat od otwarcia Galerii Mebli Markann. Jej twórcom i właścicielom Państwu Halinie i Wiesławowi Gotowiczom oraz całej Załodze życzymy z tej okazji wszystkiego najlepszego!
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Markann istnieje od 1991 r. Należy do sektora firm reprezentujących branżę mebli i artykułów wyposażenia wnętrz oraz usług w zakresie kompleksowego wystroju obiektów (hoteli, biur, pensjonatów, sklepów, kawiarni).
Specjalizuje się w sprzedaży szerokiego asortymentu mebli i dodatków do wyposażenia pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Z usług firmy w zakresie kompleksowego bądź częściowego wyposażenia skorzystało już kilkadziesiąt hoteli, restauracji i pensjonatów z regionu Warmii i Mazur.
W marcu 2011 r. Firma Markann oddała do użytku nową Galerię Mebli w Piszu. Inwestycja została dofinansowana ze środków unijnych i pozwoliła na rozszerzenie asortymentu mebli i artykułów wyposażenia wnętrz oraz usług projektowych i wykonawczych.Duża powierzchnia ekspozycyjna Galerii Mebli oraz różnorodność oferowanego asortymentu kwalifikują Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MARKANN do grona nielicznych firm w regionie warmińsko-mazurskim, które oferują klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażania wszelkich pomieszczeń. Markann specjalizuje się w sprzedaży szerokiego asortymentu mebli z najlepszych polskich fabryk.

Nasza obecność na rynku to już 30 lat . Jesteśmy rozpoznawalną firmą w regionie i kraju — mówi Wiesław Gotowicz z „Galerii Mebli Markann Pisz”. — Mamy swoje perełki w Polsce jeśli chodzi o usługi projektowe i wykonawcze. . Przeżyliśmy wiele sympatycznych relacji z naszymi Klientami za które serdecznie dziękujemy. Otrzymaliśmy kilka prestiżowych nagród i wyróżnień, między innymi możemy poszczycić się tytułem „Diament Meblarstwa - Najlepsze Salony Meblowe 2013”, Salon Roku 2014, Lider Przedsiębiorczości: Pracodawca - Menadżer - Człowiek.

— Przy każdej okazji promujemy Pisz i uczestniczymy w życiu naszego miasta. Mogę powiedzieć, że dzięki nam Pisz jest dobrze znany w świecie meblowym. Staraliśmy się go promować w taki sposób, żeby było to z pożytkiem nie tylko dla nas, ale też dla innych — mówi Halina Gotowicz z „Galerii Mebli Markann Pisz”. I dodaje — Mamy w firmie świetną Załogę , przez 30 lat wyszkoliliśmy ok. dwustu uczniów. Sądzę , że osoby, które z nami współpracują mile wspominają czas spędzony w naszej Galerii. Przychodząc do naszego salonu, mogą być Państwo pewni miłej atmosfery i fachowej obsługi, ponieważ nasz zespół składa się z doświadczonych i w pełni profesjonalnych sprzedawców z branży meblarskiej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a naszym mottem przewodnim jest : „Markann to gwarancja komfortowych mebli do każdego wnętrza ''.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Klientom, Pracownikom , Partnerom Biznesowym i Rodzinie za 30 lat naszej wspólnej wędrówki po świecie meblowym.

Halina i Wiesław Gotowicz


Obrazek w tresci2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5