Piska za zdjęcie: Przydrożna kapliczka osada Kulik

2021-01-19 13:52:21(ost. akt: 2021-01-19 13:54:14)
Przydrożna kapliczka osada Kulik

Przydrożna kapliczka osada Kulik

Autor zdjęcia: Ł.Pietruszka

Drodzy państwo, mam dla państwa ciekawą propozycję. Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Gazety Piskiej" i „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na pisz.wm.pl i w „Gazecie Piskiej”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania "Gazety Piskiej" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z powiatu piskiego. Dzisiaj prezentujemy trzy zdjęcia autorstwa naszego czytelnika (Ł.Pietruszka), który otrzyma od nas 3 miesięczny bezpłatny dostęp do naszego e-wydania.

Zdjęcia wysyłajcie tutaj: pisz@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostały zrobione.

Elżbieta Żywczyk
red. naczelna Gazety Piskiej2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5