Biblioteka zaprasza do "Teatru przy Stoliku"

2018-10-01 08:05:34 (ost. akt: 2018-10-01 08:15:17)
"Przyszedł mężczyzna do kobiety" Siemiona Złotnikowa to kolejna propozycja cyklu spotkań w "Teatrze przy Stoliku".
W czwartek (11 października) o godz.17.00 w sztuce Siemiona żłornikowa "Przyszedł mężczyzna do kobiety" wystąpią Wiesława Szymańska i Artur Steranko - aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Tradycyjnie wprowadzenie do sztuki w wykonaniu Elżbiety Lenkiewicz. Wstęp wolny. Zapraszamy!

O sztuce:
Komedia liryczna współczesnego rosyjskiego dramaturga utrzymana w klimacie czechowskim, napisana z dużym znawstwem charakterów i ludzkiej duszy, ciepła, refleksyjna ale - jak to w literaturze rosyjskiej bywa - naszpikowana również znakomitym humorem słownym i sytuacyjnym. Pewnego dnia przyszedł mężczyzna do kobiety. Zwyczajny mężczyzna do zwyczajnej kobiety. Ot historia jakich wiele, z tym że oboje są po przejściach, połamani, niepewni siebie, ale mimo wszystko wyposażeni w jedno skromne marzenie - tak zwyczajne jak oni sami - marzenie o miłości i bliskości tej drugiej, życzliwej osoby. Czy Dina i Wiktor pokonają swoje uprzedzenia i wyjdą sobie naprzeciw?

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:

Podziel się informacją:

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5